Відродження Радіо П’ятниця: Новий Формат і Місія

Новий Шлях та Місія
Радіо П’ятниця завжди було символом свята та радості. З моменту заснування, ми прагнули створювати атмосферу п’ятниці щодня, завойовуючи популярність серед українців емоційністю та музичними хітами. Однак війна принесла нові виклики та завдання.
Відновлення Ефіру в Час Війни
Щоб підняти бойовий дух, Радіо П’ятниця повертається до FM-мовлення з оновленим музичним форматом та програмами. Це рішення прийняте, щоб об’єднати українців на шляху до свободи, додати оптимізму та настрою на перемогу.
Актуальність Сьогодення
Спочатку суспільство уважно стежить за новинами, але з часом з’являється потреба в звичних емоціях добра та гумору. Тому зараз як ніколи важливо повернути улюблене Радіо П’ятниця в ефір.
Нова Мета та Заклик
Під час війни дні тижня втратили значення. Тепер головний сенс для кожного українця – наближення перемоги. Наш новий заклик – «За Перемогу!», що мотивує всіх – від військових до цивільних.
Оновлений Контент
Радіо П’ятниця видалило всі російськомовні пісні з музичної бази. Основний формат – попестрада, зокрема не менше 60% україномовних хітів. Решта – це популярні закордонні хіти 80–90-х років. Ми зберегли народний характер станції, змінивши оформлення, яке підтримує гумор та мотивує до перемоги.
Програми та Ведучі
Радіо П’ятниця повертається в ефір з ведучою Вікторією Зубрейчук. Нова програма «ППО! Програма Привітань та Обіймів» буде виходити щодня з 15 до 17 години. Знайомі голоси ведучих будуть супроводжувати слухачів з ранку до вечора. Новини виходитимуть щогодини, а актуальний прогноз погоди залишиться. Також готуємо програми з питань безпеки та життєзабезпечення в умовах війни.
Підтримка ЗСУ та Українського Народу
Ми вдячні ЗСУ та всім захисникам за можливість займатися творчістю і розвивати український культурний простір. Наші програми підтримують бойовий дух, надають сили, оптимізм і віру в перемогу.
Останнє Слово
Радіо П’ятниця – більше ніж просто радіостанція. Це символ радості, свята та позитиву, який об’єднує людей і підтримує їх у будь-які часи. Незалежно від обставин, наша команда завжди працює на повну, щоб дарувати слухачам незабутні емоції та гарний настрій. І хоча святкування може бути тимчасово відкладене, Радіо П’ятниця завжди готове повернутися до свого звичного формату, коли настане час святкувати та радіти життю.
За Перемогу!
Радіо П’ятниця відновлює FM-мовлення з оновленим музичним форматом та програмами. Ми прагнемо об’єднати українців на шляху до свободи, додати оптимізму та переможного настрою. За Перемогу! Подробніше тут: http://dywt.co.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=186201, вебсайт радіо п’ятниця онлайн.